Meie õue siilid

Meil on õues juba mitu aastat siilipere elanud – pidevalt oleme kohanud ühte või mitut siilikest õue peal. Küll on nad jäänud meie linnuvõrkudesse või siis  🙁 koera aeda lõksu jäänud – küllap neil on siin kuskil pesa… Nüüd aga õnnestus meil näha ja filmida kahte siili korraga.
Loe edasi “Meie õue siilid”

Ja nii ta läkski

Pidulikult riides kooli puhulMehisel algas 1. septembril uus elujärk – koolilapse elu. Mehis on nüüdest ametlikult Tartu Kristliku Põhikooli 1. klassi õpilane.

Tegelikult on Mehis juba eelmisest aastast selles koolis juba eelmisel õppeaastal käinud – siis küll eelkoolis. Aga nüüd siis päris kool ja iga päev tunnid ja puha.

Loe edasi “Ja nii ta läkski”

Joosepit ei ole enam

Pehmepoolne talv Jossile kõlbasMeie tubli Joosep (või Joss) oli täiesti tavaline krants – koer, nagu koer olema peab; parajalt kõrge, üks kõrv natuke lontis, suu omapärane (ülemine lõug väga pikk ja alumine väga lühike), omasid hoidis ja armastas ning meie armastasime teda ka!
Eelmise laupäeva (24.05.2014) hommik jäi meie Joosepile viimaseks. Pärast kahepäevast haigust suri Joosep. Kuigi eelmisel päeval tundus meile, et tema olukord läheb natuke paremaks, oli tõsiasi see, et reede lõuna ajal tuli ta maja ukse ette ja sealt ta enam ei tõusnudki. Kõikidel meil oli ja on selle sündmuse pärast väga kurb meel, seega panen kirja mõned mõtted Jossi meenutuseks.
Loe edasi “Joosepit ei ole enam”